Mazurskie AGRO SHOW Ostróda 2016 13-14.02.2016

AGRO SHOW to wyjątkowe przedsięwzięcie umożliwiające nie tylko prezentację szerokiej publiczności oferty EURO AGRO INVEST ale także pozwalające przedstawić naszym współczesnym klientom, jak również potencjalnym nowym nabywcom, właściwości i jakość sprzedawanych przez na produktów.

A z czym mogli się uczestnicy zapoznać? Przede wszystkim była to nowość ubiegłego roku, najmocniejszy do tej pory w portfolio marki Zetor, sześciocylindrowy ciągnik ZETOR CRYSTAL. W następnej kolejności przedstawiane zostały wozy paszowe RMH oraz ładowarki Schaffer cieszące się szerokim zainteresowaniem klientów.

Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska - zapraszamy do realizacji zamówień !!!

WYSTAWA MASZYN ROLNICZYCH JUŻ W LUTYM 2015 ROKU

Zapraszamy na wystawę rolniczą ARENA AGRO OSTRÓDA 2015.

Nasza firma jako autoryzowany dealer marki Zetor, dealar ładowarek JCB oraz Shaffer, a także dealer maszyn rolniczych została zaproszona po raz kolejny na profesjonalną imprezę
branżową.

Gospodarzem i organizatorem ARENY AGRO jest Polska Izba Maszyn i Urządzeń Rolniczych. AGRO SHOW, czyli największe w Europie plenerowe pokazy o tematyce rolniczej gromadzą co roku rekordowe liczby wystawców i zwiedzających z kraju i zagranicy.

arenaWystawa ma miejsce od 14 do 15 lutego 2015 roku, w nowoczesnym kompleksie wystawienniczym Arena Ostróda przy ul. Grunwaldzkiej 55 w Ostródzie. Ekspozycja będzie czynna w godz. 9:00-17:00.

Z przyjemnością informujemy rolników z północno-wschodniej Polski, iż jest to okazja do bezpośredniego spotkania oraz zapoznania się z naszą ofertą. Chcemy pomóc rolnikom dobrze
przygotować się do nadchodzącego sezonu.

Euro Agro Invest podąża za najnowszymi trendami w branży rolniczej. Podczas targów, które będą imprezą halową, zostanie przedstawionych wiele rozwiązań dla nowoczesnego rolnika.

Podczas wystawy odbędzie się premiera nowego modelu mciągnika marki Zetor Forterra 150 HD.

Jesteśmy przekonani, że impreza przygotowana będzie na najwyższym poziomie.

Zapraszamy wszystkich do Ostródy na pierwszą edycję nowej wystawy ARENA AGRO!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH DO ODWIEDZENIA NASZEGO STOISKA

01

Wiosenne Targi

Dnia 11-12 maja 2013 r. na terenie Warmińsko-Mazurskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego przy ul. Jagiellońskiej 91 w Olsztynie odbędą się " V WIOSENNE TARGI OGRODNICZE - Pamiętajcie o ogrodach"
 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO ODWIEDZENIA NASZEGO STOISKA  !!!

Będą mogli zobaczyć Państwo prezentację NAJNOWSZEGO MODELU CIĄGNIKA ZETOR MAJOR 80 z ładowaczem czołowym
GORĄCO POLECANY I ZAPRASZAMY
PAMIĘTAJ ! 11-12.05.2013r. ul. Jagiellońska 91, Olsztyn  

XX Żuławskie Targi Rolne

W dniach 15-16.06.2013r. na terenie Oddziału Pomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Starym Polu odbędą się XX Żuławskie Targi Rolne oraz  XIV Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych.

Żuławskie Targi Rolne są jednymi z największych w Polsce organizowanymi przez Ośrodki Doradztwa Rolniczego. Targi stanowią okazję do prezentacji najnowszych osiągnięć światowej techniki, technologii i genetyki, przez co dobrze służą postępowi, rozwojowi i restrukturyzacji naszego rolnictwa.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH DO ODWIEDZENIA NASZEGO STOISKA

 

ZAPAMIĘTAJ I PRZYJEDŹ!!!

Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Gdańsku

Oddział Stare Pole

ul. Marynarki Wojennej 21

82-220 Stare Pole

TARGI ROLNE OSTRÓDA 2013

Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego w dniach 21-23 czerwca 2013 roku organizuje XX Targi Rolnicze w nowowybudowanym i nowoczesnym Centrum Targowym ARENA w Ostródzie. To kolejna edycja Targów, które dotychczas odbywały się w Warmińsko-Mazurskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Olsztynie.

 

 

Podczas XX edycji warmińsko-mazurskiej imprezy prezentowane będą m.in. maszyny rolnicze, nasiona, nawozy, środki ochrony roślin, wyposażenie budynków inwentarskich czy pasze. Nie zabraknie także żywności tradycyjnej i ekologicznej oraz rękodzieła.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH DO ODWIEDZENIA NASZEGO STOISKA

 

 

 

Centrum Targowe ARENA

ul. Grunwaldzka

OSTRÓDA

 

XXI ŻUŁAWSKIE TARGI ROLNE

W dniach 14-15.06.2014r. na terenie Oddziału Pomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Starym Polu odbędą się XXI Żuławskie Targi Rolne oraz  XV Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH DO ODWIEDZENIA NASZEGO STOISKA

ZAPAMIĘTAJ I PRZYJEDŹ!!!

Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Gdańsku

Oddział Stare Pole

ul. Marynarki Wojennej 21

82-220 Stare Pole

XXI TARGI ROLNE w OSTRÓDZIE

W dniach 21-22.06.2014 r. w Centrum Targowo Konferencyjnym Warmii i Mazur ARENA w Ostródzie odbędą się

 

 

 Tegorocznym Targom towarzyszyć będzie Warmińsko-Mazurska Wystawa Zwierząt Hodowlanych oraz cykl konferencji tematycznych. Targi Rolne to przedsięwzięcie promujące rolnictwo i płody produkcji rolnej z regionu Warmii i Mazur. Będą one doskonałą okazją do skorzystania z porad specjalistów i doradców rolnych, wymiany doświadczeń oraz zapoznania się z nowinkami technologicznymi w dziedzinie rolnictwa.

 

 Na Targach prezentowane będą maszyny rolnicze, nasiona, nawozy, środki ochrony roślin, wyposażenie budynków inwentarskich, pasze i dodatki paszowe, instalacje wykorzystujące odnawialne źródła energii, krzewy i rośliny ozdobne a także rękodzieło, żywność regionalna oraz produkty ekologiczne.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH DO ODWIEDZENIA NASZEGO STOISKA

 

 

PAMIĘTAJ !!!

Centrum Targowe ARENA

ul. Grunwaldzka

OSTRÓDA

Obejrzyj nas na:

yt

rzetelnafirma

karta rabat